Kompleksowa obsługa Twojej strony internetowej

Wiele osób myśli, że strona internetowa jest samowystarczalna i po umieszczeniu na serwerze nie trzeba się nią więcej zajmować.

Jest to wielki błąd i jeśli zaczniesz myśleć w ten sposób, to któregoś dnia Twoja strona www zwyczajnie przestanie działać lub po prostu się „rozsypie”. Wtedy będzie wręcz odstraszać użytkowników swoim wyglądem, a to z pewnością nie jest scenariusz, którego oczekujesz.

Powodów może być wiele – atak hakerski, źle zaktualizowana wtyczka lub złośliwy wirus.

Żeby wszystko było w porządku należy dokonywać niezbędnych prac konserwacyjnych strony. Na bieżąco aktualizować wtyczki, robić kopie zapasowe baz danych oraz doglądać poprawności wszystkich elementów.

Przyznasz, że tych rzeczy do ogarnięcia jest naprawdę sporo, prawda? Ale tylko dzięki temu strona będzie odporna na ataki wirusów i zapewni bezproblemowe działanie o każdej porze dnia i nocy.

Ale ja się na tym wszystkim nie znam, a poza tym nie mam czasu!

Właśnie dlatego chcemy zaproponować Ci kompleksową obsługę Twojej strony internetowej.

Zrobimy wszystko za Ciebie, żebyś nie musiał się niczym przejmować i skupił na rozwijaniu swojej firmy.

Dokonamy niezbędnych aktualizacji, dodamy zdjęcie i treści, na bieżąco będziemy robić kopie zapasowe strony, jak również wprowadzać drobne modyfikacje na Twoje życzenie.

Dla Ciebie jest to gwarancja spokoju i bezpieczeństwa, bo Twoja strona internetowa zawsze będzie działać prawidłowo. Nawet gdyby doszło do jakiejkolwiek awarii, to przywrócenie pełnej sprawności witryny odbędzie się w ekspresowym tempie.

Nasza pomoc obejmuje również modyfikowanie strony oraz obrabianie zdjęć. Jeśli nagle stwierdzisz, że pewne elementy na Twojej witrynie nie bardzo pasują lub chcesz mieć je w innym miejscu, to po prostu się z nami kontaktujesz, a my wprowadzamy zmiany.

Już raz przecież zapłaciłem zrobienie strony! Dlaczego mam robić to znowu?

Oczywiście możesz poprzestać wyłącznie na wykonaniu strony i umieszczeniu jej w internecie. Jednak pamiętaj, że jeśli nie będziesz o nią dbał i doglądał aktualizacji poszczególnych elementów, to po pewnym czasie będzie ona niczym wrak na dnie oceanu.

Przez źle działającą stronę Twoja komunikacja z klientami zostanie utrudniona i tym samym z czasem zaczniesz ich tracić.

Użytkownicy zamiast pięknej strony będą widzieli jedynie kilka poprzestawianych elementów i wylewającą się z ramek treść. Zgodzisz się, że nie po to inwestujesz pieniądze w swój kawałek internetu, aby nie móc korzystać z pełni możliwości, które daje, prawda?

Poza tym, w przypadku kiedy strona nie będzie działać koszty wynajęcia programistów i jej naprawy będą zdecydowanie większe niż stała opłata, którą Ci chcemy zaproponować.

Co możecie dla mnie zrobić?

W ramach opieki nad stroną możemy Ci zaoferować m.in:

Dodawanie treści na stronę – chciałbyś co jakiś czas dodawać nowe treści na stronie firmowej, ale nie chcesz tego robić sam ze względu na brak czasu lub umiejętności? Po prostu wyślij nam materiały i powiedz kiedy mają zostać opublikowane, a my nadamy im atrakcyjnego wyglądu i umieścimy na Twojej witrynie.

Obrabianie zdjęć – właściwie dobrane zdjęcia to 50% sukcesu każdej strony. Na Twoje życzenie możemy dobrać odpowiednie grafiki lub dopasować te, które Ty dostarczysz.

Aktualizacje wtyczek – wtyczki to inaczej elementy strony, które odpowiadają za poszczególne funkcje takie jak np. kalendarz, wyświetlanie zdjęć w postaci galerii itd. Jeśli nie będą na bieżąco aktualizowane, to wtedy nie tylko mogą nie działać prawidłowo, ale również zaburzyć funkcjonowanie całej strony.

Dowolne modyfikacje – uznałeś, że logo jest za nisko lub tekst na stronie zbyt mało czytelny? Wystarczy jeden telefon, a w ciągu kilkunastu godzin wprowadzimy zmiany wedle Twojego życzenia.

 

Skontaktuj się z nami już teraz! Zadbaj o perfekcyjną obsługę i prawidłowe działanie Twojej strony internetowej!